شرکت هواپیمایی زاگرس

Zagros Airline

هواپیمایی زاگرس Zagros Airline هواپیمایی زاگرس - هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس Zagros Airline

شرکت هواپیمایی زاگرس در سال ۱۳۸۴ با ثبت در منطقه آزاد اروند و با ورود دو فروند هواپیمای توپولوف فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۶ دو فروند هواپیمای بویینگ MD به ناوگان خود اضافه کرد. اولین پرواز بین‌ المللی زاگرس در سال ۱۳۸۷ با پرواز در مسیر تهران – دمشق انجام شد.

این شرکت توانست در مدتی کوتاه، با افزایش تعداد هواپیماهای ناوگان خود نامی شایسته در میان شرکت های مطرح و رو به رشد کشور به دست آورد و سهم به سزایی در حمل و نقل هوایی کشور را عهده دار شود.
زاگرس با دریافت گواهینامه Part 145 و Part M در بخش مهندسی تعمیرات هواپیما و ساخت کیترینگ مجهز به دستگاه های پیشرفته و به روز، گام های رو به رشد خود را در جهت ارتقای خدمات پروازی برداشته است. همچنین با استفاده از استانداردهای کیفی و ایمنی بالا و به کار گیری نیروی انسانی متخصص و مجرب در برقراری پروازهایی ایمن و مطمئن تلاش نموده است.

ناوگان هواپیمایی زاگرس در حال حاضر دارای ۱۵ فروند هواپیما، شامل ۵ فروند Airbus A320 و ۱۰ فروند Boeing MD بوده و با ارائه بیش از ۲۵۰۰ صندلی، آماده پرواز به کلیه فرودگاه های داخلی و بین المللی می باشد. در چهارچوب برنامه های میان مدت و بلند مدت شرکت هواپیمایی زاگرس، اهداف متعددی از جمله؛ افزایش تعداد هواپیماهای ناوگان از نوع ایرباس و بویینگ، ساخت آشیانه پهن پیکر در کلان شهر مشهد بر اساس استانداردهای جهانی، آموزش، جذب و توانمندسازی کادر پروازی مورد نیاز و ثبت زاگرس در انجمن جهانی IATA در دستور کار قرار گرفته است.

خدمات ویژه هواپیمایی زاگرس

Airbus A320 هواپیمایی زاگرس هواپیمایی زاگرس - هواپیمایی زاگرس

Airbus A320 هواپیمایی زاگرس

خدمات ویژه هواپیمایی زاگرس خدماتی هستند که در طول سفر هوایی به مسافران سالمند، معلول، نابینا، کودک بدون همراه، خانم های باردار و بیمارانی که ار نظر پزشکی مجاز به مسافرت هوایی هستند داده می شود. در صورتی که مسافران ویژه در زمان مناسب و قبل از سفر هواپیمایی را مطلع نمایند، براساس مقررات یاتا شرکت های هواپیمایی به ارائه خدمات به مسافران ویژه هستند.

شرکت هواپیمایی زاگرس در راستای آرامش و آسایش مسافران سالمند، بیماران و یا اشخاصی كه معلولیت های جسمی دارند امكانات ویژه ای را پیش بینی و تدارك دیده است که در صورت درخواست مسافر و یا تشخیص کارکنان زمینی و یا پروازی شرکت به شرح زیر به صورت رایگان در اختیار آنان قرار می گیرد.

 • صندلی چرخدار
 • مکان خاص در پرواز مثل صندلی خوابیده یا صندلی نزدیک به سرویس بهداشتی
 • کپسول اکسیژن

خدمات پروازی هواپیمایی زاگرس

McDonnell Douglas MD-83 هواپیمایی زاگرس هواپیمایی زاگرس - هواپیمایی زاگرس

McDonnell Douglas MD-83 هواپیمایی زاگرس

شركت هواپیمایی زاگرس ، ایمنی پروازها و آرامش مسافران را سرلوحه كارخود قرار داده است. برای رسیدن به این اهداف ، زاگرس ناوگان خود را به هواپیماهای غربی از نوع جت دو موتوره ام .دی (بوئینگ) ساخت كشور آمریكا مجهز کرده است.
هواپیمای یاد شده دارای امتیازات متعددی است كه به چند نمونه از آنها در زیر اشاره می شود:

 • ایمنی در طراحی و ساخت هواپیما بسیار مورد توجه بوده به طوری كه برای همه موارد احتمالی كه ممكن است در پروازحادث شود امکانات و تسهیلات لازم پیش بینی شده است.
 • مکان خاص در پرواز مثل صندلی خوابیده یا صندلی نزدیک به سرویس بهداشتیموتور های هواپیما در قسمت انتهایی بدنه هواپیما قرار گرفته اند تا کمترین مقدار سرو صدا به داخل کابین منتقل شود.
 • برای تأمین ایمنی پرواز و امنیت مسافرین اقدامات موثر، پیش بینی و تدارك دیده شده است . آموزش های ایمنی پرواز در زمان شروع پرواز به مسافرین داده می شود.

کابین پرواز هواپیمایی زاگرس

McDonnell Douglas MD-82 هواپیمایی زاگرس هواپیمایی زاگرس - هواپیمایی زاگرس

McDonnell Douglas MD-82 هواپیمایی زاگرس

مسافران هواپیمایی زاگرس ، مهمانان شركت در طول پرواز هستند و مهمانداران با كمال میل از مسافران پذیرایی نموده و موجبات آرامش و آسایش آن ها را فراهم می آورند.

چینش مبلمان و دكوراسیون هواپیما دقت شده كه سرنشینان هواپیما در طول پرواز از آسایش و آرامش لازم برخوردار شوند به ویژه در پروازهای طولانی مسافرین احساس خستگی ننمایند . همچنین سرویس دهی و پذیرائی بطور مطلوب و در زمان مناسب صورت پذیرد ،همچنین امداد رسانی و اعمال كمكهای اولیه در مواقع اضطراری در كوتاهترین زمان ممكن عملی گردد . کابین پرواز مجهز به تمامی تجهیزات اضطراری از جمله تجهیزات اطفاء حریق، جعبه کمک های اولیه، جلیقه نجات و ماسک اکسیژن می باشد.

خلبانان و مهمانداران پرواز هواپیمایی زاگرس  :

خلبانان هواپیمایی زاگرس تركیبی است از خلبانان با تجربه با ساعات پرواز و دانش بالا و خلبان های جوان ، پر انرژی و با انگیزه كه آموزشهای لازم را با كیفیت خوب سپری و در كنار هم انجام پروازهای ایمن و تأمین امنیت و آرامش مسافرین را بر عهده دارند .

خدمه پرواز مجرب و متعهد هواپیمایی زاگرس :

مهمانداران شركت هواپیمایی زاگرس مجموعه ای از پرسنل جوان و با نشاط هستند كه مهارت های لازم وكافی را فرا گرفته و از سلامت فیزیكی و روانی برابر با استاندارد های جهانی بر خوردار هستند. مهمانداران شركت با آراستگی كامل، برخورد شایسته و تكریم مسافرین را برعهده دارند. مهمانداران دوره های آموزشی ، دوره پایه مهمانداری ، دوره تایپ ام دی سری ۸۰ ،دوره تایپ ایرباس ۳۲۰ ، بازآموزی ام دی سری ۸۰ ، باز آموزی ایرباس سری ۸۰ ، تخلیه مسافر با سرسره در زمان اضطراری ، مبارزه با آتش ، فرود اضطراری روی آب ، کالاهای خطرناک ، حفظ امنیت پروازی ، کمک های اولیه ، مدیریت روابط عمومی ، آداب و معاشرت در شرکت هواپیمایی زاگرس می گذرانند. تمركز اصلی این دوره های آموزشی بر ایمنی است.

پذیرایی هواپیمایی زاگرس :

در کیترینگ هواپیمایی زاگرس مرغوب ترین مواد غذایی با توجه به الگوهای تغذیه ای در پرواز انتخاب می شود و ارائه سرویس های غذایی با توجه به پروازهای صبحگاهی، میانه روز، ظهر و شب متغیر است. و با توجه به این وضعیت نوع تولیدات متفاوت می باشد.
جراید :
هدف از ارایه جراید و نشریات، جنبه سرگرمی و اطلاع رسانی بوده و انتخاب نوع جراید براساس تأیید واحد روابط عمومی است. ضمناً به علت محدودیت، تعداد جراید در هر پرواز، استاندارد می باشد.

مسیرهای پروازی هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس هواپیمایی زاگرس - هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس

مسیرهای پروازهای داخلی هواپیمایی زاگرس :

پرواز تهران مشهد – مشهد تهران

پرواز تهران اهواز – اهواز تهران

پرواز تهران کیش – کیش تهران

پرواز اصفهان کیش – کیش اصفهان

پرواز تبریز مشهد – مشهد تبریز

پرواز تهران شیراز – شیراز تهران

پرواز مشهد اهواز – اهواز مشهد

پرواز کیش کرمان – کرمان کیش

پرواز اصفهان مشهد – مشهد اصفهان

پرواز مشهد کیش – کیش مشهد

پرواز تهران ماهشهر – ماهشهر تهران

پرواز شیراز مشهد – مشهد شیراز

پرواز مشهد قشم – قشم مشهد

پرواز بوشهر مشهد – مشهد بوشهر

پرواز یزد مشهد – مشهد یزد

پرواز مشهد کرمانشاه – کرمانشاه مشهد

همچنین در برخی از فصول سال مسیرهای زیر به صورت چارتر برگزار می گردند

چارتر آبادان / چارتر اصفهان / چارتر کرمان / چارتر کیش / چارتر مشهد / چارتر اهواز / چارتر ماهشهر / چارتر تبریز / چارتر قشم / چارتر بندرعباس / چارتر شیراز / چارتر بوشهر / چارتر چابهار / چارتر کرمانشاه / چارتر اهواز

مسیرهای پروازهای خاجی هواپیمای زاگرس :

 • پرواز مشهد بحرین – بحرین مشهد
 • پرواز تهران نجف – نجف تهران
 • پرواز کیش استانبول – استانبول کیش
 • پرواز تهران اسپارتا – اسپارتا تهران
 • پرواز کیش استانبول ( سابیها ) – استانبول ( سابیها ) تهران

همچنین در برخی از فصول سال مسیرهای زیر به صورت چارتر برگزار می گردند

چارتر دمشق / چارتر نجف / چارتر دبی / چارتر استانبول / چارتر اسپارتا / چارتر کویت / چارتر ازمیر

5 (100%) 7 امتیاز

در نظرسنجی شرکت کنید

فرم نظرسنجی هواپیمایی زاگرس

خواهشمند است قبل از پر نمودن فرم نظرسنجی به موارد ذیل توجه نمایید.

 • شرکت در نظرسنجی آزاد میباشد پس در صورت عدم تمایل در نظرسنجی شرکت نفرمایید.
 • در پر نمودن فرم نهایت صداقت را داشته باشید و به دور از هرگونه تعصب اقدام به شرکت در نظر سنجی نمایید.
 • در صورتی که درباره موردی تجربه و یا نظر خاصی ندارید می توانید به راحتی از آن عبور کنید.
 • کلیه اطلاعات نمایش داده شده در نظر سنجی نظر شخصی کاربران بوده و هیچ گونه قابلیت استنادی ندارد.
 • همچنین به یاد داشته باشید نظرات صادقانه شما می تواند سازنده بوده و مورد استفاده دیگر کاربران قرار گیرد.
 • همچنین در صورتی که تمایل دارید دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگزارید می توانید در پایان همین صفحه به بحث و گفتگو بپردازید.


کلمات کلیدی

دفتر هواپیمایی زاگرس / زاگرس ایرلاین / ایرلاین زاکرس / دفاتر فروش هواپیمایی زاگرس / بلیط چارتر زاگرس / خرید اینترنتی بلیط پرواز زاگرس / نمایندگی فروش هواپیمایی زاگرس / تلفن دفتر زاگرس / خرید بلیط زاگرس / فروش بلیت زاگرس /  بلیت چارتر زاگرس /  بلیط ارزان زاگرس / بلیط دقیقه نود  /  خرید اینترنتی بلیط هواپیما / خرید آنلاین بلیط هواپیما / بلیط پرواز


 

کلمات کلیدی :

 • هواپیمایی زاگرس
 • خرید آنلاین بلیط هواپیما زاگرس